Baseny (SP)

BASEN

Wszystkie baseny są produkowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii spawania termoplastycznego i zawierają unikatową konstrukcję basenu zaprojektowanego ze starannością, co zapewnia wysoką trwałość i wytrzymałość basenu.

Baseny dostosowujemy do Państwa potrzeb z wykorzystaniem maksymalnego potencjału i możliwości produkcyjnych. W oparciu o indywidualne zamówienie jesteśmy w stanie wyprodukować i zainstalować basen o niemal każdy kształcie i wymiarze. Spółka NIVEKO należy do czołowych producentów basenów z siedzibą w Czechach z ponad 20 letnią tradycją. Zdolność produkcyjna firmy opiewa na ponad 400 basenów rocznie.

BASEN SKIMEROWY

W basenie skimerowym woda krąży w układzie zamkniętym. Poprzez odpływ boczny woda (skimer) przepływa rurami wprost do filtra, a następnie powraca do basenu dyszami napływowymi.

BASEN Z RYNNĄ PRZELEWOWĄ

W basenie z rynną przelewową woda przelewa się przez górną krawędź basenu do rynny wykończonej kratką, a następnie przepływa do zbiornika wyrównawczego. Gdy woda osiągnie w zbiorniku określony poziom, to pompa filtra zasysa wodę, a przefiltrowana woda powraca do basenu poprzez dysze denne lub ścienne.

Więcej informacji na stronie niveko-baseny.elmesspa.pl